آشنایی با سورتینگ و بسته بندی میوه

بسته بندی و سورتینگ میوه از مهم ترین مواردی ست که هنگام خرید عمده میوه باید به آن توجه کنید. بسته بندی هم از نظر حمل و نقل و حفاظت از سلامت میوه و هم از بعد زیبایی و شکیل بودن ظاهری میوه اهمیت پیدا میکند.

برای برخی از میوه ها مانند هندوانه و خربزه بسته بندی و سورتینگ اهمیت چندانی ندارد و یا بهتر بگوییم بدون بسته بندی خاص در بازار عرضه میشود اما محصولاتی مانند پرتقال ، نارنگی ، لیمو ، کیوی ، توت فرنگی و … در بسته بندی ها و سلایق مختلف وجود دارند. باید دید بازار هدف شما چیست تا بسته بندی و سورتینگ میوه با توجه به نیاز بازار هدف و البته ویژگی های ذاتی میوه تعیین شود.

در ادامه به بررسی کلی و آشنایی با خدماتی که میتوان در بسته بندی میوه ارائه داد میپردازیم تا هنگام خرید از شرکت بازرگانی شوچره ، با شناخت بهتر سفارش خود را ثبت کنید.

سبد میوه

انتخاب سبد مناسب برای میوه از اهمیت بالایی برخوردار است. سبدی متناسب با نوع میوه و چیدمان آن ، کیفیت و استحکام سبد ، رنگ ، اندازه ، شکل ظاهری و …

در این قسمت نمایشی از سبد هایی که بیشتر مورد استفاده هستند را با مشخصات آن برای شما آورده ایم تا بتوانید انتخاب درستی در هنگام سفارش خود داشته باشید.

برای بزرگ کردن تصاویر بر روی آن کلیک کنید.

سورتینگ میوه
شست و شو

شست و شوی میوه باعث از بین رفتن خاک و آلودگی های میوه در فرایند برداشت و انتقال به سورتینگ میشود. معمولا سفارشاتی که واکس و لیبل میخورند شست و شو نیز میشوند.

واکس و لیبل

واکس میوه یک ماده شیمیایی ست که باعث براق شدن و افزایش مدت زمان نگهداری میوه میشود. واکس برای میوه هایی نظیر پرتقال و نارنگی بسیار رایج است و در محموله های صادراتی به کشورهای لوکس پسند توصیه میشود.

لیبل نیز حس بسیار خوبی از نظر کیفیت و ممتاز بودن میوه در مخاطب ایجاد میکند.